Zdravotná sestra (aj absolvent)

SAPIENTIA, s.r.o.

Miesto práce
Daxnerovo námestie 5, 821 08 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacMožnosť osobných mesačných odmien pre sestru s praxou viac ako 1 rok. Odmena pre absolventa 900 eur brutto počas adaptačnej doby 3 mesiace, následne možnosť zvýšenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava ambulancií na ambulantnú činnosť
-kontrola plánu a dokumentácie pacientov
-asistencia lekárovi pri ambulantných výkonoch
-ošetrenie klienta podľa pokynov lekára
-zodpovednosť za manažment klienta na ambulancií
-zaisťovanie odberu biol.materiálu
-dezinfekcia nástrojov
- zodpovednosť za vyčistenie a dezinfekcie prístrojov

- príjemné pracovné prostredie,
- zamestnanecké benefity zo služieb a procedúr, ktoré ponúka naša klinika,
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť priateľskej a profesionálnej komunikácie.

Spoločnosť SAPIENTIA, s.r.o. je prevádzkovateľom súkromných zdravotníckych zariadení Inštitút zdravia a krásy FRAIS a Centrum liečby bolesti - Pain Clinic. Od roku 2005 poskytujeme zdravotnú starostlivosť so zameraním na estetickú medicínu, laserovú dermatológiu, plastickú chirurgiu, liečbu bolesti, anestéziológiu a neurochirurgiu. Naším cieľom je uspokojenie potrieb najnáročnejších klientov, a to vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu, inovatívnym liečebným postupom a špičkovému tímu odborníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3932298  Megjelentetés dátuma: 21.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac