Koordinátor nemecky hovoriacej klientely

SAPIENTIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
čo najskôr, presný termín podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštitút zdravia a krásy FRAIS a Centrum Liečby bolesti – Pain Clinic v Bratislave hľadajú koordinátora nemecky hovoriacej klientely. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí súkromnej kliniky s najmodernejším prístrojovým vybavením.

Pracovná náplň:
- komunikácia s nemecky hovoriacimi klientami a sprostredkovateľmi klientov (telefón, email)
- osobné sprevádzanie klientov na klinike, a to od prvej konzultácie až po operáciu resp. kontrolu
- písomné preklady textov zo slovenčiny do nemčiny
- spolupráca s marketingovým oddelením na tvorbe a realizácii stratégie získavania klientov

- moderné a špičkové vybavenie pracoviska
- práca s bonitnou klientelou

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúca znalosť nemeckého jazyka
- dobré organizačné schopnosti a time management
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci
- kreativita

Spoločnosť SAPIENTIA, s.r.o. je prevádzkovateľom súkromných zdravotníckych zariadení Inštitút zdravia a krásy FRAIS a Centrum liečby bolesti - Pain Clinic. Od roku 2005 poskytujeme zdravotnú starostlivosť so zameraním na estetickú medicínu, laserovú dermatológiu, plastickú chirurgiu, liečbu bolesti, anestéziológiu a neurochirurgiu. Naším cieľom je uspokojenie potrieb najnáročnejších klientov, a to vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu, inovatívnym liečebným postupom a špičkovému tímu odborníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3390197  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 € + odmeny