Recepčná/Recepčný

SAPIENTIA, s.r.o.

Miesto práce
Daxnerovo námestie 5, 821 08 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštitút zdravia a krásy FRAIS a Centrum liečby bolesti - Pain Clinic hľadajú recepčnú/recepčného na trvalý pracovný pomer.

Náplň práce:
-Komunikácia s klientom, komunikácia s personálom
-Emailová korešpondencia
-Uvítanie klientov, príprava potrebných tlačív a dokumentov
-Objednávanie klientov na ošetrenia a kontrola voľných termínov
-Zodpovednosť za bezproblémový a profesionálny chod recepcie
-Práca s pokladňou a terminálom
-Objednávanie spotrebného materiálu

Výhodou je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.
Termín nástupu možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a reprezentatívne vystupovania v osobnom a telefonickom kontakte
- samostatnosť, zodpovednosť
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- ochota vzdelávať sa

Spoločnosť SAPIENTIA, s.r.o. je prevádzkovateľom súkromných zdravotníckych zariadení Inštitút zdravia a krásy FRAIS a Centrum liečby bolesti - Pain Clinic. Od roku 2005 poskytujeme zdravotnú starostlivosť so zameraním na estetickú medicínu, laserovú dermatológiu, plastickú chirurgiu, liečbu bolesti, anestéziológiu a neurochirurgiu. Naším cieľom je uspokojenie potrieb najnáročnejších klientov, a to vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu, inovatívnym liečebným postupom a špičkovému tímu odborníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3365739  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 €