Mechatronik

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Na Vartičke 7, Banskobystrický kraj, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
Dohodou, ročný príjem od 13000 do 18000 Eur - podľa zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje funkčnosť elektrických a mechanických častí strojov a zariadení
Vykonáva diagnostiku porúch, potrebné merania na základe technickej dokumentácie, opravy týchto zariadení a ich testovanie pred zaradením do prevádzky
Nastavuje výrobné zariadenia
Vytvára a udržiava technickú dokumentáciu k týmto zariadeniam

Atraktívne odmeňovanie nad rámec Zákonníka práce ( fixný plat & bonusový systém podľa platnej Kolektívnej zmluvy - dochádzkový bonus, 13. a 14. plat, príplatky za poobedné, prácu v sobotu a nedeľu, 100% práca vo sviatok, doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné stravovanie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, výhodou automatizácia a riadenie výrobných zariadení

Prax s programovaním v Simaticu
Práca v trojzmennom režime
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3012044  Megjelentetés dátuma: 23.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou, ročný príjem od 13000 do 18000 Eur - podľa zručností