Špecialista údržby

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Na Vartičke 7, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vyhradené technické zariadenia (VTZ) – ich bezpečnosť a technický stav (tlakové, plynové, elektrické a zvíhacie zariadenia).
Vypracováva zadania pre výberové konania na energetické zariadenia a VTZ
Zabezpečovanie pravidelných revízií / odborných prehliadok a odstraňovanie chýb VTZ
Plánovanie údržby , revízií a mesačných správ k VTZ
Príprava požadovanej dokumentácie - interných predpisov, výkon školení o odbornej spôsobilosti VTZ
Vypracováva potrebné inštrukcie a smernice, spravuje agendu podľa platnej legislatívy

Pružný pracovný čas - 37,5 hodiny týždenne
Atraktívne odmeňovanie - 13 a 14 plat, dochádzkový bonus, 100% príplatok za prácu vo sviatok
Doplnkové dôchodkové sporenie
Bezplatné stravovanie

Vhodní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor prípadne sa spojíme cez Skype.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Elektroenergetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Logické myslenie, flexibilita, samostatnosť, kreatívnosť
Tímový hráč, zodpovednosť, lojálnosť
Odborná spôsobilosť v elektrotechnike § 22

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2557503  Megjelentetés dátuma: 6.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou