Asistentka distribučného centra - Rajecká Lesná

SANTA-TRANS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Rajecká Lesná 1, 01315 Rajecká Lesná, okres Žilina
Termín nástupu
08.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie komunikácie v distribučnom centre
- zhromažďovanie dokladov od šoférov
- spracovanie podkladov manuálne a v informačnom systéme SAP
- práca na zmeny: 6.00 - 14.30, 7.00 - 15.30, 11.30 - 20.00 (týždenná frekvencia)

Pracovné miesto obsadzujeme v rámci čerpania dotácií na projekt KaHR – 111SP-1201, preto je potrebné spĺňať špecifické podmienky:
- žena vo veku do 29 rokov
- evidencia na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 6 mesiacov

- zázemie rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- systém benefitov čerpaných zo sociálneho fondu

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú špecifické podmienky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nákladná cestná doprava-vykonávame distribúciu nealkoholických nápojov spoločnosti Kofola a.s. Sme generálnym dodávateľom dopravy pre spoločnosť Kofola a.s. Rajecká Lesná.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3260051  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúce finančné ohodnotenie