Elektrikár API - nepretržitá prevádzka

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiacmesačné prémie, dochádzkový bonus, nárast mzdy po zapracovaní, pravidelné zvyšovanie mzdy v rámci kolektívneho vyjednávania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať elektrotechnické ,elektrické a technické opravy vyhradených technických zariadení elektrických. Odstraňovanie porúch, nedostatkov z revízií a ich evidencia.
- Vykonávať elektro - preventívnu údržbu
- Vykonávať odstraňovanie elektronických a elektrických porúch zariadení
- Hlásiť opotrebovanosť a potrebu zabezpečiť náhradné diely, servisné služby nadriadenému
- Špecifikovať potreby náhradných dielov, spolupracovať s tímom údržby

• nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1.ročníka, nadštandardné pracovné voľno)
• odmeny k životnému jubileu
• odmeny pre darcov krvi
• odmena za odporúčanie kolegu vo výške 400€
• vianočná odmena, mimoriadne odmeny
• skupinové životné poistenie
• vitamínové balíčky
• športový deň, vianočný večierok
• možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár, prax v obore výhodou

Počet rokov praxe

5

• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike, § 21-23 Vyhl. č. 508/2009 Z.z.
• 5 rokov praxe
• Ovládanie PC - základy (Outlook, Excel, Word)
• Manuálna zručnosť
• Komunukačné schopnosti, spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4037439  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac