Elektronik seri -zoraďovač vo farmaceutickej výrobe

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
od 900€ / mesačne + variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať elektrotechnické ,elektrické a technické opravy, nastavenie, prestavenie strojov a zariadení, elektrotechnickú a elektrickú údržbu výrobných zariadení (liniek) s cieľom vyrobiť kvalitné produkty v zmysle požiadaviek SVP, EBMS, PO
• Vykonávať elektro - preventívnu údržbu výrobných liniek
• Vykonávať odstraňovanie elektronických a elektrických porúch výrobných liniek
• Hlásiť opotrebovanosť a potrebu zabezpečiť náhradné diely, servisné služby nadriadenému
• Špecifikovať potreby náhradných dielov, spolupracovať s tímom údržby
• Spolupracovať s vedúcim strediska a technikom technickej obsluhy výroby
• Spolupracovať s technológom pri tvorbe návodov na obsluhu výrobných liniek
• Podieľať sa na plnení plánu výroby

• nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie )
• 3 dni voľna s náhradou mzdy
• možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

• SŠ odborné vzdelanie (smer elektronika)
• Prax v oblasti elektrotechnickej údržby výrobných strojov výhodou
•platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.Z
•Znalosť čítania technických výkresov, dokumentácie strojov a zariadení
•Znalosť stratégie údržby, záujem o rozširovanie nových trendov údržby
•Ovládanie programovania priemyselných automatov SIEMENS SIMATIK Step 7
•Technické myslenie a záujem o danú oblasť
•Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať
•Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3563410  Megjelentetés dátuma: 19.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900€ / mesačne + variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus