API inžinier

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
od 900€ / mesačne + variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať technologický, dokumentačný a sanitačný servis pre výrobu API
• Validovať chemické procesy vedúce k príprave API a s tým súvisiacich procesov za účelom
dokumentovania správnych výrobných a technologických parametrov
• Riešiť technologické problémy vo výrobe API za účelom dosiahnutia požadovanej kvality
a výťažku produktu, bezpečnosti a ekologickosti procesu
• Navrhovať a aktualizovať špecifikácie, sledovať kvalitu, rozhodovať o možnostiach
použitia na základe zhodnotenia a technologického overenia
• Pripravovať podklady pre registračnú dokumentáciu API
• Spolupracovať na Zmenových konaniach, odchýlky a výnimky od kvality materiálov a
technologických parametrov
• Spolupracovať pri výbere technologických zariadení pre výrobné procesy
• Spolupracovať na projektoch interných a externých transferov výroby a ich
optimalizáciách
• Pripravovať kvalifikované odhady nákladov pre novo zavádzané, optimalizované a
interne transferované technológie
• Podieľať sa na implementácii štandardov SVP, HSE, dodržiavať legislatívu v súvislosti s
OPL, ich prekurzormi, toxickými látkami a chemickými faktormi

• nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové
sporenie, životné poistenie )
• 3 dni pracovného voľna s náhradou mzdy
• možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• chemický smer, špecializácia organická chémia, syntéza, resp. technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• VŠ chemického smeru, špecializácia organická chémia,
syntéza, resp. technológia
• Prax minimálne 3 roky na pozícii s chemickým
zameraním
• Skúsenosti zo syntetickej a technologickej praxe
• PC zručnosti, znalosť MS Office (Word, Excel, Power
Point), odborné databázy
• Zmysel pre detail, precíznosť, systematickosť, analytické
myslenie, zodpovednosť
• Schopnosť samostatnej a tímovej práce, schopnosť
orientovať sa v odbornej literatúre
• Komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, vysoký výkon,
flexibilita, kreativita
• Aktívna znalosť anglického jazyka

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3439583  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900€ / mesačne + variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus