Operátor - zoraďovač vo farmaceutickej výrobe

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
od 700 €/ mesačne + variabilná zložka mzdy + príplatky + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať zoradenie, nastavenie, prestavenie, technickú údržbu baliacich zariadení
(liniek) s cieľom vyrobiť kvalitné produkty v zmysle požiadaviek SVP
• Vykonávať preventívnu údržbu baliacich zariadení
• Vykonávať odstraňovanie porúch baliacich zariadení
• Vyrábať farmaceutické prípravky, podľa pokynov majstra, dodanej výrobnej
dokumentácie a predpísaných SOP
• Podieľať sa na plnení plánu výroby
• Hlásiť opotrebovanosť a potrebu zabezpečiť náhradné diely, servisné služby
nadriadenému
• Zodpovedať za starostlivosť o formátové diely a náhradné diely pre baliace zariadenia
• Špecifikovať potreby náhradných dielov, spolupracovať s tímom údržby
• Spolupracovať s prevádzkovou údržbou, operátormi a majstrami strediska „Balenie PLFˮ
• Spolupracovať s technológom pri tvorbe návodov na obsluhu výrobných liniek

• nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové
sporenie, životné poistenie )
•3 dni pracovného voľna s náhradou mzdy
• možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický alebo strojársky smer

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

• Znalosť čítania technických výkresov
• Základné PC zručnosti
• Technické myslenie a záujem o danú oblasť
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať
• Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3409277  Megjelentetés dátuma: 4.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700 €/ mesačne + variabilná zložka mzdy + príplatky + dochádzkový bonus