Technik technických služieb - elektro

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, 920 01 Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 950 EUR + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrolovať, koordinovať a riadiť činnosť externých firiem na základe uzatvorených
servisných zmlúv, správcovských zmlúv
• Pripravovať , koordinovať, realizovať a uvádzať do HIM schválených investičných sekcií
s cieľom modernizácie a rekonštrukcie výrobných/nevýrobných objektov v zmysle
platnej legislatívy SR a interných noriem spoločnosti
• Pripravovať plány a podklady, koordinácia odborných skúšok, odborných prehliadok a
revízií pre vyhradené technické zariadenia elektro
• Pripravovať, kontrolovať budget pre servisné práce, odborné prehliadky a odborné
skúšky
• Zaisťovať a zodpovedať za bezpečnú prevádzku elektrickej inštalácie prostredníctvom
stanovenia pravidiel a organizácie práce, alebo celého organizačného systému
• Vytvárať a archivovať technickú dokumentáciu v súlade s požiadavkami spoločnosti
• Zabezpečovať podmienky a kontrolovať dodržiavanie podmienok SVP a EBMS u
externých dodávateľov v rámci svojej pôsobnosti v areáli spoločnosti v súlade s platnými
normami

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie , dochádzkový bonus )
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ/SŠ elektrotechnického zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Prax na obdobnej pozícii minimálne 4 roky
• Znalosť priemyselných elektrických systémov a
zariadení
• Technické a analytické myslenie
• Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a precíznosť
• Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať sa, inovačné
myslenie
• Platnosť Vyhlášky 508/2009 §23, § 24 výhodou
• Znalosť anglického jazyka vítaná

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3300506  Megjelentetés dátuma: 20.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 950 EUR + dochádzkový bonus