Odborný predajca kuchýň a nábytku

SANAS, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacODMENY A PRÉMIE

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkom a informácie o predávanom tovare
- spracovanie grafickej 3D vizualizácie podľa požiadaviek zákazníka
- vypracovanie cenových kalkulácii a objednávok
- fakturácia a práca s pokladňou
- starostlivosť o priestory predajne

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a hospodárskym rastom
- fixné finančné ohodnotenie plus motivačné príplatky
- možnosť profesného rastu
- práca v čistom prostredí
- zamestnanecké zľavy a výhody súvisiace s činnosťou spoločnosti

Záujemcov o pracovnú pozíciu podľa výberu zo životopisov pozveme na osobný pohovor. Vlastné štrukturované životopisy s motivačným listom posielajte na personálne odd. f. SANAS,a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ technického smeru

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača požadujeme príjemné vystupovanie a prezentačné schopnosti. Ovládanie zručnosti niektorého z grafických programov vítané. Technické myslenie, dizajnové a kreatívne schopnosti. Zodpovedný samostatný aktívny prístup a spoľahlivosť. Prax v projektovaní kuchýň veľmi vítaná.

Firma SANAS, a.s., Sabinov je tradičným a stabilným slovenským výrobcom nábytku.
Od roku 1955 pod značkou Nový domov, neskôr - od roku 1990 už pod novým názvom SAbinovská NÁbytkárska Spoločnosť - SANAS - výroba nábytku - pre domáci a zahraničný trh. Pričom export tvorí dlhodobo podstatnú časť nášho obratu. V súčasnosti expedujeme naše výrobky do Západnej Európy, Ameriky, Číny a do štátov Škandinávie.
V poslednom období firma investovala hlavne do modernizácie strojno-technologických zariadení s dôrazom na ochranu životného prostredia, pričom dnes má na všetkých významných technologických uzloch moderné, elektronicky riadené stroje, ktoré nám umožňujú dosahovať vysoký stupeň kvality opracovania dielcov.
V nadväznosti na to a vďaka progresívnej práci špičkového tímu pracovníkov vyrábame moderný nábytok s vysokým stupňom kvality, funkčnosti a úžitkových vlastností. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001:2015, ISO 28:000.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4002002  Megjelentetés dátuma: 20.11.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac