Dermatovenerológ

SANARE, spol. s r.o.

Miesto práce
Hrabová 735/10, okres Svidník
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dermatovenerologické oddelenie sanatórneho typu (DOST) vo Svidníku hľadá aktívnu, komunikatívnu a skúsenú dermatovenerologičku, ktorá má atestáciu. Naše zariadenie s moderným a špičkovým vybavením, Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii DERMATOVENEROLÓG kde budete zodpovedať za:
- vedenie ambulancie
- realizáciu zákrokov estetickej medicíny a dermatokozmetiky (aplikácia botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, odstraňovanie znamienok a iné)
- realizáciu príslušnej liečby
- konzultáciu s pacientmi
- vedenie zdravotných záznamov
- spoluprácu s odbornými lekármi

- mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a schopností
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie
- kvalitné pracovné materiály
- školenia, zvyšovanie znalostí a zručnosti

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dermatovenerológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- dosiahnuté VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore dermatovenerológia s príslušnou atestáciou
- profesionálny prístup k pacientom a k riešeniu problémov
- bezúhonnosť, samostatnosť, lojalita
- komunikatívnosť, flexibilitu
- príjemné a profesionálne vystupovanie

Spoločnosť SANARE s.r.o. pod vedením MUDr. Hany Zelenkovej, PhD., MBA zastrešuje súkromné jedinečné zdravotnícke zariadenie na Slovensku - DOST - dermatovenerologické oddelenie sanatórneho typu, ktoré má ambulantnú časť a kožný stacionár. Charakterizuje nás - chuť do práce, precízna starostlivosť o pacienta, využívanie najnovších prístrojov, pri práci používanie moderných postupov, neúnavnosť, chuť napredovať a zlepšovať sa, mladý kolektív. Ako súčasť nášho zariadenia vznikla nová lekáreň, ako ďalšia služba pre našich pacientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3305946  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018