Dokážeš riadiť tak, aby si vyrobil kvalitné mlieko? Hľadáme šéfa živočíšnej výroby - Zootechnika

SANAGRO a.s.

Miesto práce
Roľnícke družstvo Samuela Jurkoviča, Sobotište
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 700 EUR/mesiacZákladná mzda je uvedená od a bude posudzovaná vzhľadom na skúsenosti, prax a vzdelanie uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie, riadenie, organizovanie práce a zamestnancov na úseku živočíšnej výroby (hovädzí dobytok - produkcia mlieka);
• zisťovanie, sledovanie a vyšetrovanie zdravotného stavu zvierat s cieľom odhaliť choroby, zranenia alebo ochorenia, zabezpečenie adekvátnych odborných úkonov a veterinárnych vyšetrení;
• stanovuje kŕmne dávky podľa úžitkovosti hospodárskych zvierat;
• zasielanie pravidelných informácií o stave, presunoch, úhynoch a úžitkovosti zvierat ...

• ročné odmeny v závislosti od hospodárskeho výsledku;
• odmeny pri pracovných jubileách;
• odmena ,,nájdi svojho kolegu";
• zvýhodnený nákup výrobkov vlastnej produkcie (mlieko, vajcia, ovčie syry, hovädzie mäso...);
• rozvoj, vzdelávanie a aktivity na upevňovanie vzťahov;
• telefón;
• notebook;
• služobné auto;
• ubytovanie v prípade potreby je možné.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme silnú osobnosť:
- so schopnosťou riadiť ľudí;
- s odvahou zvládať činnosti ako paznechtovanie, inseminácia;
- s ochotou prevziať zodpovednosť za výsledky na zverenom úseku;
- férového ,,kamoša" do nášho tímu!

Roľnícke družstvo Samuela Jurkoviča je úspešné družstvo v malebnom kraji Záhoria, ktoré riadi ambiciózny tím mladých nadšencov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, veterinárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzťah k zvieratám a manažérske predpoklady pre prácu s ľuďmi. Organizačné a komunikačné zručnosti, analytické a strategické myslenie, samostatnosť, tímový hráč.

Skupina SANAGRO pôsobí v oblasti poľnohospodárstva v rámci Trnavského a Žilinského kraja. Venujeme sa rastlinnej a živočíšnej výrobe. Cieľom je robiť udržateľné poľnohospodárstvo s ohľadom na životné prostredie ľudí, zvierat, pôdy, okolia.
Viac informácií nájdete na stránke: www.sanagro.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4024823  Megjelentetés dátuma: 18.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac