Automotive Tester

SANAE, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2200 - 2400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedanie za testovanie softvérových aplikácií s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti a bezpečnosti využívania softvéru.
• Vytváranie testovacích scenárov v závislosti od použitého spôsobu testovania.
• Pripravovanie testovacích dát.
• Vykonávanie manuálneho a automatizovaného testovania aplikácií.
• Odhaľovanie, zaznamenávanie a reportovanie zistených chýb.
• Vykonávanie opätovného testovania nahlásených chýb.
• Vyhodnocovanie výsledkov uskutočnených testov.-
• Komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu analytikmi a vývojármi

• Práca v mladom pohodovom tíme s možnosťou učiť sa, ovplyvňovať kľúčové procesy a podieľať sa na smerovaní spoločnosti.
• ISTQB certifikácia
• Flexibilný pracovný čas
• Nezabudnuteľné teambuildingové akcie
• Nadštandardná zdravotná starostlivosť
• Permanentka na fitness

Informácie o výberovom konaní

Informácie o porjekte:
oblasť - automotive
dĺžka trvania - 1 rok s možnosťou predĺženia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické (nie je rozhodujúce)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• praktické skúsenosti s testovaním SW riešenia
• certifikát ITQB foundation
• skúsenosti v automotive oblasti výhodou
• certifikát ITIL foundation výhodou
• skúsenosti s automatizovaným/performance testovaním výhodou
• analytické a logické myslenie
• dôslednosť, precíznosť
• zodpovednosť
• orientácia na výsledok
• schopnosť pracovať samostatne ale aj v tíme
• kreatívnosť a “out of the box” myslenie
• chuť vzdelávať sa a naberať nové skúsenosti

Počítačové znalosti:
• praktické skúsenosti s HP ALM
• praktické skúsenosti s HP UFT výhodou
• schopnosť vytvárania SQL selectov výhodou
• SQL – výhodou
• SAP - výhodou

SANAE je mladá dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií so špecializáciou na SW testing. Našimi klientmi sú lokálne ale aj globálne spoločnosti z oblasti bankovníctva, telekomunikácií, letectva a iných. Našim cieľom je poskytovať klientom komplexnú starostlivosť v oblasti zabezpečenia kvality SW dodávaním vysokokvalifikovaných a skúsených odborníkov s dôrazom na kvalitu riešenia a spokojnosť klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3552823  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2200 - 2400