Chceš pracovať v najpohostinnejšom hoteli Európy? Rozširujeme tím a hľadáme Kuchára (s možnosťou ubytovania)

SAMTREID, s.r.o.

Miesto práce
Hlavné námestie, Kežmarok
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
15.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých kolegov s profesionálnym prístupom a radosťou zo skvele odvedenej práce.

Hľadáme tímových hráčov, ktorí neradi stoja na mieste a budú s nami ťahať za jeden povraz.

Hľadáme ľudí tvorivých, s fantáziou, čo vedia počúvať, ale aj byť samostatní.

pohodový mladý kolektív
atraktívne pracovné prostredie
zázemie stabilnej spoločnosti
získanie nových skúseností od tých naj
kurzy na rozšírenie znalostí a zručností
zaujímavý plat nad regionálne pomery

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- kreativita
- flexibilita
- samostatnosť
- vzťah k "remeslu"

Bistro Čaradice je súčasťou spoločnosti ktorá vlastní Historický Boutique Hotel Hviezdoslav**** v Kežmarku. Je to rodinný hotel priamo v srdci mestskej pamiatkovej rezervácie v Kežmarku v podhorí Vysokých Tatier obklopený krásnou prírodou a vzácnymi historickými pamiatkami, ktoré mu dodávajú čarovný kolorit. Našu klientelu tvoria domáci, ale vo veľkej miere aj zahraniční hostia, firemná klientela nadnárodných spoločností, ktoré sú priamo v našom meste alebo v okolí. Hotel je vyhľadávaný aj rodinami s deťmi alebo s domácimi miláčikmi vo vyhradených izbách. Hotel má kapacitu 38 elegantných izieb v historizujúcom štýle v členení na apartmány ,De Luxe izby a máme aj 8 izieb štandard. V hoteli je malé, ale útulné wellness centrum, dvojdráhový bowling, konferenčná sála pre 100 osôb, reštaurácia, literárna kaviareň, elegantný Cigár a koňak bar, lobby bar a 2 historické salóny. V letnom období je hosťom k dispozícii krásna kvetinová terasa v átriu hotela a hotel má aj vlastné parkovisko. Pre malých návštevníkov je k dispozícii detský svet. Hotel je nositeľom viacerých medzinárodných ocenení v oblasti hotelierstva, gastronómie a kultúry. Pýchou hotela aj vynikajúca reštaurácia i ústretový , priateľský a kvalifikovaný personál. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, odbornosť, profesionálne vystupovanie , slušnosť a individuálny prístup k hosťom.
Ak máte radi ľudí, radi plánujete a organizujete, ste proklientsky orientovaný/á, kreatívny/a a máte chuť pracovať v tíme mladých ľudí i zručnosť viesť kolegov a kolegyne, máte obchodného ducha, ste flexibilný/á, máte príjemné spoločenské vystupovanie a preferujete kvalitnú a zodpovednú prácu je to príležitosť prísť sa nám predstaviť a presvedčiť nás a my Vám radi zveríme našich hostí i kolegov a privítame v našom tíme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2769868  Megjelentetés dátuma: 11.8.2020  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac