Agent Call centra

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Šustekova 51, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
750 EUR/mesiac750€ (TPP) alebo 5€/h pri brigáde a dohode (základná zložka mzdy) + variabilná zložka mzdy. Variabilnú zložky mzdy vieš získať na základe tvojho výkonu a plnenia cieľov. Spolu s variabilnou zložkou mzdy vie tvoja mesačná mzda dosiahnuť výšku až 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„Rád zdolávaš nové výzvy a podieľaš sa na nových veciach? Chceš byť súčasťou úspešného tímu a spolupracovať s lídrami na trhu“?
Ak si sa v týchto slovách našiel, radi Ťa privítame v novom projekte medzinárodnej spoločnosti Salve Group, ktorá dáva príležitosť šikovným spolupracovníkom.

Na čo sa u nás môžeš tešiť a čo bude tvojou prácou:
- U nás ťa čaká pravidelná telefonická a emailová komunikácia s našimi existujúcimi a novými klientmi
- Budeš sa podieľať na predaji produktov spoločnosti AVITA INTERNATIONAL, a.s.
- Tvojou úlohou bude taktiež počas telefonického rozhovoru nadväzovať priateľský kontakt s našimi klientmi
- Budeš sa podieľať na aktivitách, vďaka ktorým bude náš tím napredovať
- Vďaka školeniam, ktoré u nás zažiješ, budeš osobnostne rásť a každým dňom budeš dávať vyššiu pridanú hodnotu do svojich telefonátov
- Predtým ako sa ponoríš do svojej práce ťa samozrejme do všetkého zaškolíme tak, aby si sa cítil u nás čo najkomfortnejšie

- Staneš sa súčasťou tímu, ktorý aj vďaka tvojím nápadom bude stále rásť
- Čaká ťa u nás skvelý kolektív, ktorý si hneď obľúbiš
- Stravovacia karta, namiesto stravných lístkov (pri TPP)
- Budeš mať možnosť sa kariérne posúvať a radi ťa v tom podporíme
- Zúčastníš sa na firemných akciách a eventoch
- Budeš pracovať v novo-prerobených a moderných pracovných priestoroch
- Máš možnosť využívať zvýhodnené služby a produkty v rámci našej skupiny, ako sú účasti na rozvojovo-motivačných seminároch, zľavy na výživové doplnky u nášho partnera a taktiež môžeš využiť službu finančného poradenstva
- Naučíš sa veľa nových vecí, ktoré ťa posunú vpred po osobnostnej, ale aj profesnej stránke
- Zažiješ obchodné tréningy a školenia

Ak ťa ponuka zaujala tak nám pošli tvoj životopis a radi ťa pozveme na osobne stretnutie pri káve. Svoj životopis nám pošli na email: [email protected]
Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii budeš určite potrebovať pozitívne naladenie, ktoré potrebujú aj naši klienti, vedieť príjemne komunikovať a riešiť veci s chladnou hlavou. Taktiež bude skvelé ak vieš flexibilne reagovať na neštandardné situácie, ktoré budú vyžadovať tvoju pozornosť podľa aktuálnej chvíle.
Čo ti ale nesmie chýbať je chuť sa učiť, napredovať, rásť a využívať nové poznatky tak aby sa ti s nami spolupracovalo čo najlepšie.

Sme Salve. Nezávislá slovenská finančno- poradenská spoločnosť, ktorú investor a biznis kouč Peter Krištofovič založil v októbri 1996 vo svojej detskej izbe. Dnes pôsobíme vyše 20 rokov na trhu, pôsobíme v troch krajinách, máme tisíce spolupracovníkov a státisíce spokojných klientov. Stali sme sa jednotkou na Slovensku pri zdravotníckej reforme a v Rumunsku pri dôchodkovej reforme, kde sme získali ocenenie Broker roka 2008. Na Ukrajine sme špičkou na trhu finančného poradenstva a služieb. Pomáhame plniť sny našim spolupracovníkom, pomáhame im s budovaním kariéry a finančnej nezávislosti. Našim klientom ponúkame osobnú pomoc a odbornú starostlivosť pri správe a zhodnocovaní ich peňazí.
Budúcnosť je teraz! Budúcnosť je Salve.
ID: 3242066  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac