E-commerce Web Developer (Magento, PHP)

salesXp Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Prešovská 43, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, podľa možností
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac1200 - 1800 € (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na zaujímavých projektoch iba pre zahraničných klientov
• Vývoj eshopov a e-commerce riešení v systémoch Magento a WordPress
• Inštalácia modulov, úprava dizajnu podľa dodanej grafiky, úprava funkcionality na mieru
• Starostlivosť a údržba existujúcich projektov, optimalizácia výkonu aplikácií
• Pri vývoji využívame best practices, ktoré zahŕňajú testovanie, review kódu, responzívny webdesign a agilný prístup

• Možnosť odborného rozvoja v technológiách ako Amazon Web Services, Git, Docker
• Práca v mladom a priateľskom kolektíve, otvorený a ľudský prístup
• Osobnostný rast a možnosť zdokonalenia sa v anglickom jazyku
• Stabilná spoločnosť - ponúkame istotu dlhodobej spolupráce na projektoch
• Flexibilný pracovný čas, gastrolístky nad rámec zákona
• Občerstvenie na pracovisku - káva, čaj, minerálky, džúsy aj kofola
• Atraktívne teambuildingové akcie - lyžovačky, stolný futbal, šípky, bowling, lasertag, escape room, motokáry, pokrový turnaj
• Dobrá dopravná dostupnosť (širšie centrum) a bezproblémové parkovanie

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám prosím svoje CV prostredníctvom e-mailu.

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požiadavky inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Základy
JavaScript - Základy
CSS - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadovaná prax
• podmienkou je ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (pozícia vhodná aj pre absolventa)
• resp. ukončená stredná škola a aspoň 2 roky praxe pri vývoji webových aplikácií

Výhodou sú skúsenosti v niektorých z nasledujúcich oblastí:
• objektovo orientované programovanie v PHP 7, skúsenosť s niektorým MVC frameworkom (Yii2, Zend, ...)
• webdesign - responzívny dizajn, Bootstrap, LESS / SASS, štandardy HTML5 a CSS3
• skúsenosti s CMS systémami Magento 1 a 2, prípadne WordPress, Typo3, iné eshop systémy
• znalosť databáz MySQL/MariaDB, skúsenosť s ORM výhodou
• skúsenosť s UNIX/Linux aspoň na užívateľskej úrovni
• skúsenosti s Git, Capistrano, Grunt, Amazon Web Services

Osobnostné predpoklady:
• vhodný kandidát by mal byť komunikatívny, spoľahlivý, schopný pracovať v tíme a vedieť nájsť riešenia aj samostatne

Spoločnosť sa orientuje na vývoj frontendových a backendových internetových aplikácií pre finančný sektor a e-commerce riešenia pre klientov z iných oblastí. Väčšina klientov pôsobí v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku. S našimi klientmi spolupracujeme na dlhodobých projektoch. Podrobnejšie https://salesxp.com/en/references/

Centrála spoločnosti sa nachádza vo Viedni (Rakúsko), v Bratislave má 7-členný programátorský tím. Stabilne rastie od svojho založenia v roku 2008.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3645055  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac1200 - 1800 € (podľa skúseností)