Можливість для людей з України

Back office špecialista s NJ alebo AJ

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiacvratane odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho nového tímu, pričom Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
-administratívna a organizačná podpora
-rôzne operatívne činnosti súvisiace s prevádzkou a chodom kancelárie či prevádzky
-aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami (produkcia, logistika, HR, obchodné odd., administratíva, vedenie spoločnosti...)
-organizačné činnosti
-príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania
-vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní
-zastupovanie podpory obchodného oddelenia počas neprítomnosti (zahŕňa činnosti ako tvorba cenových ponúk, komunikácia s dodávateľmi, s materskou a dcérskymi spoločnosťami, zabezpečenie podkladov k obchodným prípadom atď.)
-znalosť slovenského jazyka na vysokej úrovni je nutnosťou, znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou

- dlhodobé zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so 100 ročnou tradíciou
- práca v novej a najmodernejšej prevádzke priemyselnej práčovne v regióne, v nových kancelárskych priestoroch
- práca na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER
- možnosť ďalšieho profesného rastu
- výkonnostné odmeny
- školenia
- firemné akcie
- parkovanie v areáli spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- pozitívne myslenie
- cieľová orientácia
- proaktivita

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2478491  Megjelentetés dátuma: 9.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac