Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Kozmetička

SAKURAMI BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu do Sakurami!
Pracujeme s kozmetikou Dermalogica, Natinuel, Is Clinical - skúsenosti s týmito značkami sú vítané, ale nie podmienkou- zaškolíme :)

Mala by si mať zmysel pre poriadok, byť komunikatívna a mať chuť zdokonalovať sa vo svojom obore, ak je práca tvojím hobby, hľadáme práve Teba :)

Náplň práce:
- pleťové ošetrenia
-prístrojové ošetrenia
- depilácie voskom
- tvárové masáže
- úprava a farbenie obočia

- laminácia obočia a mihálnic ako aj make up (líčenie) - sú len plus :)

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis spolu s fotografiou a radi si s tebou dohodneme osobný pohovor

-Služby salóna krásy za zamestnanecké ceny.
-Prémie z tržby
-Školenia
-Teambuildingy

Hľadáme skúsenú kozmetičku, minimálne s 3 ročnými skúsenosťami.
Prosíme čerstvé absolventky aby nás nekontaktovali.
Kontaktovať budeme vybrané uchádzačky, ktoré spĺňajú kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Príjemné a profesionálne vystupovanie
Skúsenosti aspoň 3 roky
Chuť učiť sa nové veci
Ochota pracovať
Proklientsky prístup
Zmysel pre poriadok

Sakurami je medzinárodná značka salónov krásy.
Veríme, že najlepší spôsob, ako vyzerať krásne, je vyzerať prirodzene. Ponúkame iba tie procedúry, ktoré zdôraznia Vašu prirodzenú krásu a nepoškodia Vaše zdravie.
Pracujeme iba so spoľahlivými profesionálnymi nástrojmi a produktami značiek, ako sú L'Oréal Professionnel, Kérastase, Dermalogica, Suda,Natinuel, Alterna, Balmain, Dyson, Maletti a ďalšie.
ID: 3643980  Megjelentetés dátuma: 19.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac