Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Manikérka / Pedikérka do salónu krásy Sakurami Bratislava

SAKURAMI BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na osobnom pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v salóne krásy Sakurami Bratislava v hoteli Park Inn by Radisson Danube v starom meste.
Do nášho salónu hľadáme kolegyňu na pozíciu manikérka / pedikérka s praxou minimálne 2 roky.

-mladý kolektív
-zaujímavé finančné ohdnotenie
-zamestnanecké zľavy v salóne
- teambuilding
- možnosť pracovať aj na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Príjemné a profesionálne vystupovanie
Skúsenosti aspoň 2 roky
Chuť učiť sa nové veci
Ochota pracovať

Sakurami je medzinárodná značka salónov krásy.
Veríme, že najlepší spôsob, ako vyzerať krásne, je vyzerať prirodzene. Ponúkame iba tie procedúry, ktoré zdôraznia Vašu prirodzenú krásu a nepoškodia Vaše zdravie.
Pracujeme iba so spoľahlivými profesionálnymi nástrojmi a produktami značiek, ako sú L'Oréal Professionnel, Kérastase, Dermalogica, Suda,Natinuel, Alterna, Balmain, Dyson, Maletti a ďalšie.
ID: 3571278  Megjelentetés dátuma: 26.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac