Pracovník dvora

SAKER, s.r.o.

Miesto práce
Zohor
Termín nástupu
4.1.2021
Od 1 000 EUR/mesiac13. plat, mesačné odmeny, dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výrobný pracovník v oblasti recyklácie kovov
- operátor strojných a výrobných zariadení (hydraulické lisy, drviče, separátory)
- obsluha vysokozdvižného vozíka
- kontrola kvality výstupného produktu výroby a triedenia

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- 13. plat
- stravovanie vo firemnej jedálni za dotovanú cenu
- pitný režim

Svoje žiadosti spolu životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov na doleuvedenú emailovú adresu. Súhlasím (s možnosťou odvolania súhlasu) so spracovaním a uchovaním osobných údajov v spoločnosti. Poskytovanie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Žiadosti označte popisom PRACOVNÍK DVORA Zohor.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Termín nástupu je možný ihneď alebo dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa novým veciam
- dobré organizačné schopnosti
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- technická zdatnosť
- vlastník preukazu VZV výhodou

Spoločnosť SAKER, s. r. o. je moderná medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2001. Orientuje sa na výkup, triedenie, spracovanie a obchodné činnosti spojené s kovovými odpadmi, čo významným spôsobom ovplyvňuje životné prostredie. Niekoľkonásobná recyklácia toho istého kovového odpadu sa stáva samozrejmosťou dnešnej doby. Naša spoločnosť odborným spôsobom zabezpečí spracovanie kovových odpadov, čo je posledný stupeň pred tepelným zhodnotením veľmi širokého spektra kovov. Oslovila Vás naša ponuka? Prihláste sa, čakáme na Váš životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3388441  Megjelentetés dátuma: 19.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac