Údržbár/zámočník - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 12,-€ hod. / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od pracovníkov údržby sa očakáva:

• Údržba a zodpovednosť za plynulý chod odlievacej linky + riešenie problémov
• vykonávanie vylepšení a / alebo zmien na stroji
• Budete zabezpečovať najvyššiu možnú technickú dostupnosť a spoľahlivosť strojov
• Budete aktívne zapojený do inštalácie a uvedenia strojov do prevádzky
• Vykonávanie zodpovedajúcej správy v rámci údržby programov
• Vykonávanie štrukturálnych kontrol pomocou kontrolných zoznamov
• Súlad s pokynmi pre bezpečnú prevádzku a so zákonmi a predpismi (HACCP)
• Pôsobenie ako kontaktná osoba v rámci technického servisu pre určitú linku alebo strojné skupiny

  • holandská pracovná zmluva
  • ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované - už zarátané do ceny práce
  • zabezpečená doprava medzi SK a NL
  • zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania - služobnými autami
  • turnusy
  • prihlásenie na všetkých potrebných úradoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca je v stredne veľkom podniku na výrobu kovových odliatkov, väčšinou pre automobilovú výrobu a výrobu poľnohospodárskych strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinárska výroba, spracovanie mäsa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požiadavky zamestnania
• Vzdelanie v oblasti mechanických a / alebo elektrických odborov, myslenie na úrovni
• Máte aspoň 2 roky skúseností v oblasti údržby strojov v priemyselnom výrobnom prostredí

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 3045027  Megjelentetés dátuma: 5.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 12,-€ hod. / netto