Automechanik - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Holandsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 10€ netto / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 1. a 2. automechanikov pre zákazníka, ktorý je súčasťou skupiny De Beelen Group, kde majú pravidelne prácu pre automechanikov 1. a 2. triedy.
Ako automechanik v spoločnosti De Beelen Group vykonávate všetky opravy a údržbu osobných a úžitkových vozidiel na naftu a benzín.
Vašou úlohou je diagnostikovať a zisťovať mechanické a elektrické poruchy. Aby ste sa kvalifikovali pre túto prácu, potrebujete odborný titul (1. alebo 2. automobilový opravár) a pracovné skúsenosti v oblasti modernej technológie osobných a / alebo firemných vozidiel. Orientácia na služby, flexibilitu a teamovú prácu sú funkcie, ktoré prirodzene musíte máť.

  • kariérny rast
  • holandská pracovná zmluva
  • turnusy
  • ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
  • uvedená mzda je v čistom už po odvode zdravotného poistenia, sociálneho poistenia, zdanení príjmu atď.
  • zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania (max. 30 min)
  • zabezpečená doprava medzi SK a NL

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Náš klient je univerzálny predajca a autoopravovňa ako pre služobné aj pre súkromné vozidlá. trhu. Poskytujú:
- opravy
- pravidelnú údržbu
- prehliadky STK
- leto / zima kontroly
- opravy škôd
- poškodenie čelného skla
- pásy (body)
- vnútorné / vonkajšie príslušenstvo (súpravy do auta, sledovanie trasy, navigácia, atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 3023578  Megjelentetés dátuma: 25.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 10€ netto / hod.