Pracovník / operátor vo výrobe

SAGITTA spol.s.r.o.

Miesto práce
Turbínová 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• operátor stroja / pracoviska pre nanášanie laku (vytvrdzovanie šošoviek) a anti-
reflexných úprav na okuliarové šošovky.

• práca je vykonávaná v čistej miestnosti, so stálou teplotou 18 - 20 stupňov
celzia

• vkladanie a vykladanie šošoviek do a zo strojného zariadenia.

• sleduje a vyhodnocuje kvalitu výrobného procesu.

• zodpovedá za správny chod strojného zariadenia.

• údržba strojného zariadenia.

• udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku (čistá miestnosť).

• zodpovedá sa správny a plynulý tok zákaziek.

• súčinnosť pri oprave porúch strojného zariadenia, pokiaľ je možná oprava vo
vlastnej réžii.

• vypomáha a zastupuje kolegov podľa potreby aj na iných pracoviskách vo výrobe na základe pokynov nadriadeného.

• zodpovedne pristupuje k práci a navrhuje prípadné zlepšenia vo výrobnom procese.

Podiel na mesačných obratových prémiách.

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám prosím svoj životopis na adresu [email protected] .
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o prácu vo výrobnej spoločnosti.
- zodpovednosť.
- záujem dosahovať kvalitu.
- aktívny prístup k riešeniu problémov.
- ochota učiť sa nové poznatky.

Výrobno-obchodná spoločnosť s 33 ročnou tradíciou pôsobiaca v oblasti výroby a predaja okuliarový šošoviek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3685548  Megjelentetés dátuma: 8.7.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac