Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Backend/Infraštruktúra (AWS, Docker, K8s, Node.js)

SaferPass s.r.o.

Miesto práce
Michalská 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
december 2020/január 2021
2 000 - 4 500 EUR/mesiac- možnosť pracovať ako zamestanec, alebo živnostník - obe možnosti majú 25 dní dovolenky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viac informácií: https://blog.saferpass.net/sk/bavi-ta-javascript-node-js-pod-k-nam-na-backend-us-svk-startup/

- Buď nám pomôžeš s backendom v JavaScripte / Node.js, alebo nám vieš spravovať a optimalizovať našu infraštruktúru – AWS, K8s, Docker, Terraform…
- Participácia na technologických rozhodnutiach a vylepšeniach produktu
- Opravovanie chýb v produkte
- Vieš sa chopiť zodpovednosti za svoje rozhodnutia a si teamový hráč
- Angličtina na komunikatívnej úrovni

Backend

- AWS – EC2, EKC, ECS, IAM, S3, ELB, VPC (networking), autoscaling
- Docker, Docker-compose, Kubernetes, Terraform
- Monitoring / alerting (Prometheus, Grafana)
- Nginx, Loadbalancing
- Node.js, TypeScript
- Websockets / Socket.io
- Couchbase, Couchbase Sync Gateway, PostgreSQL, Reddis,
- RabbitMq

- Podporíme ťa v tvojej sebarealizácii a kariérnom raste
- Budeš súčasťou pri technických rozhodnutiach
- Pair programming
- Koučovanie od seniorných vývojárov
- Sloboda, flexibilný pracovný čas, práca na diaľku
- Team-buildingy, večere, grilovania v prírode, posedenia pri pive…
- Skvelý team!
- Stock options
- Krásny office v centre Starého mesta BA, príjemná atmosféra
- Dovolenka naviac (25 dní aj pre contractorov), stolný futbal, Xbox
- Ovocie, zdravé snacky (občas aj nezdravé ), kvalitná káva, čaj…

Kontakt: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

TypeScript - Pokročilý
NODE.JS - Pokročilý
Amazon Web Services (AWS) - Pokročilý
Docker - Pokročilý
Kubernetes - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

A 2013 started startup, which has received funding. The first version was ready mid 2014 and now we are boosting the whole project and will kick the market!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3996856  Megjelentetés dátuma: 6.11.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac