Verejný zdravotník

SAFEMAN s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 EUR podľa kvalifikácie a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie dohľadu nad pracovným prostredím a výkon pracovnej zdravotnej služby pre zamestnancov zaradených do kategórie I a II v súlade so zákonom č. 355/2007 Z.z. o podpore a rozvoji verejného zdravia u externých klientov. Vypracovanie písomného posudku o riziku s kategorizáciou prác z hľadiska zdravotného rizika. Vypracovanie inej dokumentácie pre klientov spolu s konzultačnými a poradenskými službami.

služobné auto
mobil
notebook
homeoffice
pružná pracovná doba

Práce prevažne pre klientov z okresu Nitra, Levice, Zlaté Moravce.
Odpovedať na žiadosti budeme len uchádzačom s požadovanou kvalifikáciou. Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti SAFEMAN s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejný zdravotník; diplomovaný asistent hygieny a epidemiológie; asistent hygieny a epidemiológie, asistent hygienickej služby; iný zdravotnícky pracovník, ktorý získal špecializáciu v špecializačnom odbore hygiena

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie, veľmi dobré komunikačné schopnosti
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností
- chuť ďalšieho vzdelávania a osobnú iniciatívu
- proaktívny prístup k riešeniu problémov
- bezúhonnosť

Naša spoločnosť SAFEMAN s.r.o. poskytuje služby u zmluvných partnerov.
Medzi portfólio našich služieb patrí predovšetkých poskytovanie:
• bezpečnostnotechnických služieb
• služieb ochrany pred požiarmi
• služieb pracovnej zdravotnej služby
• služieb civilnej ochrany
• výchovy a vzdelávania v oblasti ochrany práce, požiarnej ochrany a civilnej ochrany
• služby bezpečnostného poradcu pri cestnej preprave nebezpečných vecí
• kontrol prenosných hasiacich prístrojov
• iných doplnkových služieb.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3554646  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700 EUR podľa kvalifikácie a skúseností uchádzača