Servisný a montážny technik pre EZS - Junior

Safe Guard, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 - 1 100 EUR/mesiac800 až 1 100 ,- Eur + navýšenie podľa skúseností v danom obore + ďalšie odmeny a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž a servis bezpečnostných systémov – Kamerové systémy, Elektronická požiarná signalizácia, Poplachový systém narušenia, Elektronická kontrola vstupu.
- Údržba a servis bezpečnostných systémov a bezpečnostných zariadení
- Zisťovanie príčin závad a následná oprava
- Starostlivosť o zákazníka a aktívny prístup k jeho požiadavkám
- Technické poradenstvo pre zákazníka
- Práca v tíme alebo samostatne
- Cestovanie k zákazníkom na miesto objednávky
- Práca s kamerovými, poplašnými, monitorovacími systémami

- práca v pevnom čase od 7:30 do 16:00
- stravné lístky
- voľno podľa vlastnej potreby
- teambuildingy

V prípade záujmu o danú pozíciu zasielajte prosím Váš životopis v slovenskom jazyku.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Skúsenosť s montážou, programovaním a oživovaním CCTV, EPS, PSN a EKV systémov je vítaná.
-Elektrotechnické/technické vzdelanie
-Prehľad o IT
-Manuálna zručnosť
-Schopnosť sa rýchlo učiť a naberať poznatky o nových technológiách
-Znalosti s prácou s počítačovými sieťami - TCP/IP protokoly
-Samostatnosť
-Vodičský preukaz sk.B – aktívny vodič
-Flexibilita
-Zodpovedný prístup k práci
-Dôslednosť

Viac ako 20 rokov prinášame dôverné partnerstvo v oblasti bezpečnosti objektov.
Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti komplexných bezpečnostných systémov od návrhu riešenia, projektovanie, dodávku tovaru cez inštaláciu a integráciu až po špičkový servis a poradenstvo. Kladieme vysoký dôraz na individualitu každého klienta, precíznosť a kvalitu odvedenej práce, technológie. Pozorne počúvame a snažíme sa čo najlepšie porozumieť Vašim potrebám.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3597699  Megjelentetés dátuma: 23.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 100 EUR/mesiac800 až 1 100 ,- Eur + navýšenie podľa skúseností v danom obore + ďalšie odmeny a benefity