Zdravotná sestra - špecialista pre spánkovú medicínu

Saegeling Medizintechnik, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 v závislosd skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zaúčanie pacientov pre odovzdávaní prístrojov a príslušenstva
-konzultácie poskytované pacientom
-spracovanie dokumentácie pre zdravotné poisťovne
-telefonická pomoc pacientom a ostatným klientom
-výjazdy k akútnym pacientskym prípadom v spojitosti s používaním prístrojov a príslušenstva
-vedenie evidencie prístrojov
-riešenie reklamácií
-účasť na odborných školeniach, seminároch a kongresoch

-zodpovedná pozícia v spoločnosti pracujúcej v medzinárodnom prostredí
-zaujímavá samostatná práca, pracovná sebarealizácia
-dobré platové podmienky
-služobný automobil, mobilný telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

-prax v oblasti zdravotníctva výhodou
-veľmi dobrá znalosť PC - MS Word, Excel, Outlook, internet
-komunikačné a prezentačné schopnosti
-vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť

Spoločnosť so zahraničnou účasťou pôsobiaca v oblasti predaja a servisu zdravotnej techniky
ID: 3813361  Megjelentetés dátuma: 18.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 v závislosd skúseností