Dispečer autobusovej dopravy

SAD Prievidza a.s.

Miesto práce
Ciglianska cesta 1, 971 36 Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia a plánovanie zmien vodičov
Kontrola a spracovanie denných záznamov vodiča
Operatívne riadenie prevádzky autobusovej dopravy
Spracovanie mzdových podkladov

Stabilná a perspektívna práca v dlhodobo fungujúcej spoločnosti
Zamestnanecké výhody, aj pre rodinných príslušníkov
Odmena pri pracovných a životných jubileách
Mimoriadne odmeny pri práci nad rámec svojich povinností
Príplatok za dochádzku
Príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
Pravidelný príjem a vyplácanie mzdy načas
Služobný mobilný telefón

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu so štrukturovaným životopisom prosíme zasielať e-mailom na adresu [email protected] alebo písomnou poštou na korešpondenčnú adresu : SAD Prievidza a.s., Ciglianska cesta 1, 971 36 Prievidza. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu jedného roka v spoločnosti SAD Prievidza a.s., pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť legislatívy o práci vodičov autobusovej a nákladnej dopravy
Odolnosť voči záťaži a stresu
Riadiace schopnosti

Významná slovenská spoločnosť s činnosťou zameranou na autobusovú dopravu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3284929  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou