Administratívny pracovník

SABRINA MODELLE, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
625 ,- + odmeny polročné, vianočné a podľa osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem a evidencia objednávok od zákazníka/manažéra
komunikácia s klientom ohľadne objednávok a upresnenie objednávky
komunikácia so zahraničnými klientami a dodávateľmi telefonicky a e-mailom
spracovanie objednávok do výroby a na oddelenie odbytu
finalizácia spracovaných objednávok a následné informovanie zákazníkov o expedovaní tovaru
príprava podkladov pre konateľku spoločnosti, asistenčné práce vo výrobe, baliarni,
spolupráca a participácia pri ISO normách
podpisovanie, kontrola a vypisovanie dodacích listov, objednávanie a evidencia materiálu látok, nášiviek, nití
činnosti podľa dokumentácie ISM

služobný telefón
koncoročné odmeny

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a neváhajte zaslať svoju žiadosť spolu s profesným životopisom.
Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, textilné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, presnosť, samostatnosť a zodpovedný prístup k práci, flexibilita, príjemné vystupovanie, aktívna znalosť anglického jazyka, aktívny vodič

Firma Sabrina Modelle vznikla v roku 1994 ako výrobca konfekcie pre širokú verejnosť. Už koncom roku 1995 sme sa zamerali na výrobu uniforiem pre mestské polície a súkromné bezpečnostné služby. Postupne sme rozšírili náš sortiment o uniformy pre SAD, firemné oblečenie rôzneho druhu ako aj pracovné odevy. Našou prioritou je uspokojiť klientov nielen kvalitnými výrobkami a tovarom, ale aj komplexnými službami od prvého kontaktu s našou firmou, cez realizáciu až po dovoz do miesta určenia. Tým, že ponúkame kompletný sortiment výstroje, našou ďalšou a nemenej dôležitou službou je komplexnosť. V ponuke máme doplnky k výstroju, ktoré sú pre výkon služby v profesii veľmi dôležité. V našom sortimente máte možnosť nájsť aj obuv, tričká, pokrývky hlavy, opasky či iné súčasti výstroja. V súčasnosti pôsobí naša firma na slovenskom a zahraničnom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1204445  Megjelentetés dátuma: 17.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 625 ,- + odmeny polročné, vianočné a podľa osobného ohodnotenia