Aministrátor IT

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1 000,-- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• 1. úroveň podpory používateľov podnikových informačných systémov
• Starostlivosť o prevádzku počítačovej siete, serverov a zálohovacích systémov
• Údržba a opravy hardvéru: PC, notebooky, sieťové komponenty
• Manažment oprávnení v informačných systémoch
• Zabezpečenie plynulej prevádzky klientskych a serverových operačných systémov

- 13. a 14. plat
- motivačné bonusy
- DDP
- služobný mobil
- možnosť jazykového kurzu
- firemná autobusová doprava z vybraných smerov
- stravovanie v spoločnosti

Odpovede budú zasielané len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia Microsoft SQL Server - Základy
Microsoft Windows - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požaduje sa znalosť MS Office, hardvérových komponentov PC, sieťových komponentov a štruktúry sietí, sieťových protokolov TCP/IP. vítaná je znalosť cudzieho jazyka.
Vítaná je znalosť Windows 2012 Server, Microsoft SQL 2008, Microsoft Exchange 2010. Skúsenosti s prácou alebo administráciou ERP systémov.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3465157  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000,-- €