Asistent/ka back office

S Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Tomášikova 17, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežná administratívna agenda
- klientsky servis, interná komunikácia s obchodným odd. a pobočkami
- vybavovanie a evidovanie korešpondencie
- vybavovanie telefonických hovorov a e-mailovej komunikácie
- bežné asistenčné práce každodenného chodu spoločnosti - prvý kontakt s klientmi, uvádzanie návštev a zabezpečenie plynulého chodu recepcie
- spracovávanie prijatej dokumentácie - práca s podkladmi z jednotlivých pobočiek, práca s interným programom používaným na evidenciu a spracovanie daných dokumentov
- sken dokumentov
- archivácia dokumentov

práca v príjemnom kolektíve, pevný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

- zastupovanie počas materskej dovolenky
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie, Obchodná akadémia - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pracovnej pozícií výhodou

S Slovensko, spol. s r.o. je úspešná leasingová spoločnosť založená v roku 2001, ktorá je je na Slovensku trhovým lídrom v oblasti financovania poľnohospodárstva. Firma je členom skupiny Erste Group a Asociácie leasingových spoločností SR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2549135  Megjelentetés dátuma: 28.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € + pohyblivá zložka mzdy