Baví ťa marketing a rád sa učíš nové veci?

S.R.WELDINGSTEEL

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
od 21.6.2021
1 000 EUR/mesiac- po skončení skúšobnej doby zvýšenie na 1300 € brutto + variabilná zložka na základe výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce zahŕňa najmä:
- správu sociálnych sietí a firemného webu
- tvorbu obsahu a grafiky pre nové príspevky
- vytváranie a správu Facebook kampaní
- aktualizovanie referencí a firemnej prezentácie
- vytvorenie dizajn manuálu firmy - grafika pre vizitky, firemné brožúry, reklamné tabule, polepy, reklamu atď.
- propagáciu firmy a komunikáciu v rámci tímu
- spolupráca pri organizácii firemných podujatí a návštev zákazníkov

Výhodou je znalosť tvorby a spracovania videí.
Práca si môže vyžadovať aj cestovanie - napr. návštevu našej firemnej dielne v Leviciach.

Ak máš kladný vzťah k marketingu, rád šíriš dobrú energiu okolo seba a vidíš v tejto ponuke príležitosť rásť a niečo dosiahnuť, neváhaj a kontaktuj nás!

Radi Ti poskytneme aj možnosť ďalšieho vzdelávania sa a rozvoja v tejto oblasti!

Sme tím ľudí, ktorí sa radi vzdelávajú a ktorým záleží na kvalite a dobrom pracovnom prostredí. Namiesto hľadania výhovoriek sa orientujeme na nájdenie riešení. Tak vieme zabezpečiť služby vysokej hodnoty a udržať si dlhodobú spoluprácu nielen s našimi zákazníkmi ale aj s dodávateľmi a spolupracovníkmi. Vidíš sa u nás v tíme? Pripoj sa k nám!

Ak ťa táto príležitosť oslovila, zašli nám svoj životopis a motivačný list a my ťa kontaktujeme ohľadom bližších informácií k pohovoru.
Pohovory budú od 14.6. - 19.6. a nástup možný čím skôr!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti marketingu je veľkou výhodou.

Počet rokov praxe

2

- kreativita
- výborné komunikačné schopnosti a znalosť pravopisu
- znalosť práce v grafickom programe
- znalosť práce so sociálnymi sieťami
- ochotu a schopnosť učiť sa nové veci
- schopnosť doťahovať veci do konca
- zodpovednosť a lojalitu

S.R. - WELDINGSTEEL je rýchlo rozvíjajúca sa slovenská firma, ktorá dodáva zváračské, zámočnícke a montážne služby v zahraničí, najmä v Nemecku a Škandinávii a našim zákazníkom tak pomáha dodávať špičkové služby konečným klientom v energetickom, konštrukčnom a stavebnom priemysle. Naším cieľom je stať sa najväčšou a najznámejšou firmou v odvetví sprostredkovania zváračských, zámočníckych a montážnych služieb a mať pobočky na všetkých kontinentoch. Tento cieľ pre nás predstavuje veľkú výzvu a uvedomujeme si, že nebude jednoduché ho dosiahnuť. Na to aby sme náš cieľ dosiahli je pre nás kľúčové mať v tíme správnych ľudí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4099714  Megjelentetés dátuma: 9.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac