s.Oliver Visual merchandiser NC Europa

s.Oliver Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
350,-€ brutto/mesiac a osobné ohodnotenie vo výške 50,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi pracujete v tíme a zaujíma Vás móda? Dokážete profesionálne presadiť trendové módne myšlienky v prezentácií tovaru v našich obchodoch? Ste u nás vítaný. Tešte sa z prvotriednych perspektív vo svete, ktorý je plný možností do budúcnosti.

Náplň práce:

Prezentácia tovaru na predajni v súlade s princípmi spoločnosti s.Oliver
Prezentácia výkladov podľa manuálu
Práca zo štatistikami odpredajov
Školenie predajného tímu
Dokladanie tovaru
Budovanie pozitívneho imidžu značky

Práca pre poprednú európsku spoločnosť na trhu s módou.
Každodenný kontakt s najnovšími fashion trendami.
Zaškolenie, profesionálny a priateľský kolektív.
Zaujímavý plat a možnosť Vášho kariérneho rastu.
Jasný a prehľadný systém zamestnaneckých odmien.
Zamestnanecké zľavy na oblečenie.
Príspevky na stravu.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientácia v módnych trendoch, cit pre prezentáciu tovaru.
Predchádzajúca prax v obore výhodou
Ochotu pracovať naplno a učiť sa novým veciam.
Časovú flexibilitu.
Schopnosť samostatného uvažovania.
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou.

Našim krédom je „Skutočná móda pre skutočných ľudí“. s.Oliver je popredná európska fashion spoločnosť na trhu s módou a oblečením.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2287637  Megjelentetés dátuma: 4.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 350,-€ brutto/mesiac a osobné ohodnotenie vo výške 50,-€