Medicínsky/farmaceutický reprezentant - NR kraj

S&D Pharma SK s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.05.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná prezentácia promovaného portfólia v lekárňach a u lekárov
- organizácia a aktívna účasť na seminároch a kongresoch
- medicínske a produktové vzdelávanie
- dodržiavanie firemných stratégií a postupov
- pravidelný reporting
- vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov
- práca s OTC produktami, výživovými doplnkami
- NR kraj

- služobné auto, mobil, notebook, tablet
- zodpovedajúce ohodnotenie v závislosti na pracovných výsledkoch

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme LEN VYBRANÝM uchádzačom, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy, biológia, medicína, veter. lek., farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax farmaceutický/medicínsky reprezentant je PODMIENKOU
- komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, kreativita
- motivácia dlhodobo dosahovať nadpriemerné predajné
výsledky

S&D Pharma SK, s.r.o. je marketingovo - obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom farmaceutickom trhu, zastupuje zahraničných farmaceutických výrobcov, dováža, distribuuje a podporuje predaj liekov, výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok pre humánnu medicínu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3392934  Megjelentetés dátuma: 23.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac