Zdravotnícky záchranár

RZP, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon práce zdravotníckeho záchranára v záchrannej zdravotnej službe

+ systém vzdelávania a osobného rastu
+ práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím
+ priateľský tím a príjemné pracovné prostredie
+ zamestnanecké benefity

Informácie o výberovom konaní. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zasielajte svoj životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním a poskytnutím osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov výhradne e-mailom. Kontaktovať budeme iba nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícky záchranár, Urgentná zdravotná starostlivosť Sestra so špecializáciou v odbore urgentná zdravotná starostlivosť (získaná do 30.6.2010)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné nasadenie, samostatnosť, profesionalita.

RZP, a.s. sa venuje vzdelávaniu v problematike poskytovania prvej pomoci. Prevádzkuje záchrannú zdravotnú službu, dopravnú zdravotnú službu a poskytuje zdravotnú starostlivosť v ambulantnej pohotovostnej službe pre dospelých.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3929417  Megjelentetés dátuma: 26.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac