Kuchár / Pomocný Kuchár - Pilsner Restaurant U Kemov na Námestí SNP v Banskej Bystrici

RYO, s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiaczávisí od zručnosti a schopností uchádzača a dĺžky spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v kuchyni a chceš sa viac naučiť počas riadnej prevádzky, v kvalitne zariadenej kuchyni? Baví ťa tradičná kuchyňa v modernom štýle zameraná na pivné špeciality? Hľadáme skúsených kuchárov ale aj gastronadšencov bez praxe. Všetko potrebné Vás náš skvelý team naučí. Sme pivný bar na Námestí SNP v Banskej Bystrici.
GARANTUJEME UDRŽANIE PRACOVNÉHO MIESTA AJ V PRÍPADE ĎALŠIEHO SPRÍSŇOVANIA PANDEMICKÝCH OPATRENÍ.

Zaujímavé platové ohodnotenie, flexibilita pracovného času, individuálne riešenie pracovných zmien pre každého, možnosť kariérne a profesne rásť, pravidelné odmeny za dosiahnutú tržbu, káva, strava a pitný režim grátis, práca v príjemnom kolektíve vo firme pôsobiacej v gastronómii už 25 rokov.

Po odoslaní životopisu a motivačného listu Vás, v prípade výberu, oslovíme a dohodneme si osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

obsluha bežných kuchynských strojov na výrobu jedál, samostatnosť, praktické myslenie, pozornosť, pamäť, presnosť, spoľahlivosť, trpezlivosť. Znalosť moderných trendov gastronómie. Zmysel pre poriadok.

Pivný bar a Wine bar na námestí SNP v Banskej Bystrici, eventový priestor pre 150 osôb vhodný na svadby, oslavy, semináre a podobne.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pilsner Restaurant a Winebar U Kemov
Nám. SNP 20
97401 Banska Bystrica

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Ing. Martin Repaský
Tel.: +421904659941
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3744234  Megjelentetés dátuma: 26.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac