Náborový pracovník šoférov medzinárodnej kamiónovej dopravy

Rýchly, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rýchly s.r.o. je slovenská dopravná spoločnosť disponujúca vozovým parkom s 55 ťahačmi, ktoré vykonávajú dopravu vo Francúzsku, Nemecku a v krajinách Beneluxu.
Pre našu spoločnosť hľadáme osobu, ktorej pracovné povinnosti budú najmä:

• vypracovanie akčného plánu na nábor slovenských šoférov medzinárodnej dopravy
• aktívne hľadanie a prijímanie šoférov MKD podľa podmienok určených zamestnávateľom (väčšinu pracovného času budú tvoriť pracovné cesty v rámci Slovenska)
• analýza pracovného trhu v oblasti pracovných ponúk pre slovenských šoférov MKD a následná identifikácia faktorov, ktoré by viedli k úspechu pri hľadaní nových kandidátov
• každodenné reporty o činnosti, pravidelné stretnutia v sídle spoločnosti v Bratislave za účelom dohodnutia ďalšieho postupu
• školenia nových šoférov v sídle spoločnosti Rýchly s.r.o.

• ponúkame prácu na plný alebo polovičný pracovný úväzok
• rôznorodé zamestnanie plné výziev
• dobré ohodnotenie s bonusom za každého nového prijatého šoféra
• mobilný telefón, prenosný počítač, služobné auto

Ak si myslíte, že ste osoba, ktorú hľadáme, pošlite Váš životopis obsahujúci fotografiu výlučne vo FRANCÚZSKOM alebo ANGLICKOM JAZYKU na nasledovné adresy: [email protected]
[email protected]

Ďalšie informácie : www.rychly.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• výborná znalosť (písomná a ústna) francúzskeho alebo anglického jazyka (C2)
• flexibilita - osoba, ktorá uprednostňuje prácu v dynamickom prostredí, kde sa situácia neustále vyvíja a mení (logistika)
• samostatnosť - osoba, ktorá síce vie pracovať v skupine, ale najmä dokáže riadiť rozličné situácie samostatne
• praktickosť a aktivita - osoba, ktorá pozná prostredie dopravy a uprednostňuje akčné pracovné prostredie

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou hlbokomrazeného, mrazeného a chladeného tovaru na území FR, BE, DE, NL.
Viac informácii o našej spoločnosti nájdete na:
www.rychly.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2804984  Megjelentetés dátuma: 9.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou