Referent skladu

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
600,- EUR základná brutto + 20 % variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava objednávok pre expedientov
- príprava nakládok pre DEPO KE, RS, BB, ZA, BA
- evidencia a kontrola vydaných, vrátených a vratných obalov
- kontrola vráteného tovaru a následné triedenie
- spracovanie vráteného tovaru v IS
- kontrola a evidencie prijatého tovaru z výroby RYBA KE a následné riešene nesúladu

- úvodné zaškolenie na pracovisku
- možnosť parkovania v areáli spoločnosti
- 25% zamestnanecká zľava pri zakúpení tovaru

V prípade, že Vás ponuka zaujala, reagujte na ňu zaslaním životopisu spolu s motivačným listom .

Optimálny kandidát by mal nastúpiť ihneď po výberovom procese.
O termíne budú uchádzači informovaní telefonicky vopred.

Vzhľadom na vysoký počet prijatých žiadostí nie je možné telefonicky kontaktovať osobne každého.
Telefonicky oslovíme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dôslednosť
- komunikatívnosť
- flexibilnosť
- lojálnosť
- odolnosť voči stresu

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny TAURIS GROUP, ktorú tvorí spolu šesť spoločností - TAURIS, a.s. Rimavská Sobota, TAURIS NITRIA, TAURIS MäsoSpiš, TAURIS CASSOVIA prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní Mäsiarstvo u Býka, RYBA Košice a CALMAR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3550006  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600,- EUR základná brutto + 20 % variabilná zložka mzdy