Vodič skupiny B /Donáškar pre gastro - vhodné aj pre študenta

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
500,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 4 hod /denne - ráno v čase 6:00 - 10:00 hod
- naloženie tovaru podľa naskladňovacieho listu do auta, ktoré mu bolo pridelené,
- vybaviť objednávky podľa rozpisu v cestovnom príkaze a podľa dodacieho listu,
- vypísať správne cestovné príkazy a iné dokumenty súvisiace s výkonom jeho funkcie,
- odovzdať tržbu a záznam o prevádzke motorového vozidla a dodacích listov v deň rozvozu,
- údržbu a hygienu na pridelenom motorovom vozidle podľa pokynov nadriadeného a podľa rozvrhu sanitácie.

- adaptačný program na centrále
- 25% zľava na naše výrobky

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať životopis spoločnosti.

V prílohách priložte :
1.Žiadosť o prijatie
2.Životopis + možný termín nástupu

V sprievodnom liste uvádzajte názov pozície - VODIČ B pre BA

Optimálny kandidát by mal nastúpiť ihneď po výberovom procese, ktorý sa uskutoční v BA.
O termíne budú uchádzači informovaní telefonicky vopred.

Vzhľadom na vysoký počet prijatých žiadostí nie je možné telefonicky kontaktovať osobne každého.
Telefonicky oslovíme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Ďakujeme za pochopenie

Pracovnú ponuku VODIČ obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť CALMAR spol. s r.o. so sídlom v Košiciach.
Je jednou z mála tradičných Slovenských spoločností.
Preferujeme Slovenskú firemnú kultúru. Naším zamestnancom pomáhame v adaptačnom procese prideleným tútorom - osobným učiteľom, zabezpečujeme pre nich pracovné oblečenie šité na mieru, poskytujeme zamestnaneckú 25% zľavu na naše výrobky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo vedení motorového vozidla skupiny B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nutné požiadavky:
- VP B
- zdravotný preukaz na prácu s potravinami
- čistý výpis z registra trestov
- kultivované vystupovanie
- ústretový prístup k zákazníkom

Doplňujúce požiadavky, ktoré sú výhodou:
- znalosť regiónu - Bratislava
- dobrú orientáciu v teréne.

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny TAURIS GROUP, ktorú tvorí spolu šesť spoločností - TAURIS, a.s. Rimavská Sobota, TAURIS NITRIA, TAURIS MäsoSpiš, TAURIS CASSOVIA prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní Mäsiarstvo u Býka, RYBA Košice a CALMAR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3392633  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500,- EUR