Farmaceut

RX Slnečnice s. r. o.

Miesto práce
Zuzany Chalupovej, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
1 900 EUR/mesiacvýška mzdy od 1900 EUR , závisí od praxe, štvrťročné odmeny, príspevok na letnú dovolenku a koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a výdaj liekov, doplnkov výživy, zdravotníckych pomôcok. Pracovná doba je možná dvoma spôsobmi: 12hodín striedanie dlhý krátky týždeň alebo 8-hodín od pondelka do piatka.

Príjemný kolektív aj pracovné prostredie, podpora kontinuálneho vzdelávania, majiteľ farmaceut.

Štvrťročné odmeny, príspevok na letnú dovolenku a koncoročné odmeny.

Požadujeme farmaceutické vzdelanie, mzda závisí od praxe uchádzača .Pracovná doba je možná dvoma spôsobmi: 12hodín striedanie dlhý krátky týždeň alebo 8-hodín od pondelka do piatka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutická fakulta

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, príjemné vystupovanie, ochota učiť sa nové veci

poskytovanie lekárenskej starostlivosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Tomašovičová
Tel.: +421911306451
E-mail: poslať životopis
ID: 3307770  Megjelentetés dátuma: 15.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac