Junior účtovník

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Pri trati 15, Bratislava
Termín nástupu
15.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 900,- € (podľa odborných skúseností a praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

účtovanie v programe SAP; práca v tíme 5 účtovníkov pod vedením hlavného účtovníka

práca v dlhoročne stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

ekonomické vzdelanie a aspoň krátka prax v odbore je podmienkou; znalosť programu SAP je výhodou

RWA Slovakia, spol. s.r.o. je členom skupiny, ktorá je združená okolo rakúskej obchodnej spoločnosti RWA Raiffeisen Ware Austria AG.

Sme popredným lídrom v oblasti poľnohospodárstva.

Najväčším slovenským predajcom osív s rozmanitým sortimentom a tuzemskou výrobou osív poľných plodín. Najdôležitejšími druhmi sú pre nás pšenica ozimná a jačmeň jarný.
V oblasti ochrany rastlín dodávame kompletný sortiment registrovaných prípravkov (herbicídy, fungicídy, insekticídy) a prípravkov určených na biologickú ochranu rastlín, špeciálne listové a kvapalné hnojivá.
Oddelenie hnojív ponúka riešenia pre všetky plodinové kultúry a alternatívy pre všetky typy hnojív.
Oddelenie agrokomodít sa zaoberá nákupom a predajom obilnín, olejnín v rámci Slovenska a EÚ a poskytovaním služieb. Zaoberáme sa aj presným poľnohospodárstvom a vzorkovaním pôdy.

Sme hrdí na naš sortiment a technológie, ale vieme, že za všetkým stoja naši ľudia, vďaka ktorým sme úspešní. Na Slovensku zamestnávame viac ako 130 zamestnancov a spolupracovníkov. Pridajte sa do nášho tímu a presvedčte sa sami.

Spoločnosť je držiteľom certifikátov DONAU SOJA, GMP+, ISCC, ISO 9001:2015, HACCP.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3640035  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900,- € (podľa odborných skúseností a praxe)