Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Údržbár/ opravár poľnohosp. strojov, kombajnista

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bajka
Termín nástupu
júl 2021
4,6 EUR/hod.príplatky za nadčasy 35% cez týždeň a 50% cez víkend plus ďalšie príplatky v zmysle zákonníka práce; základná mzda môže byť vyššia podľa skúseností a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého člena výrobného tímu pre náš závod na výrobu osív v Bajke (pri Leviciach), ktorý bude mať na starosti počas sezóny obsluhu poľnohospodárskej techniky (kombajn) a mimo sezóny údržbu a práce v sklade. K výkonu práce je potrebné mať vodičský preukaz skupiny T alebo C.

Ponúkame
- stabilnú prácu v spoločnosti s medzinárodným zázemím
- malý zabehnutý kolektív
- príspevok na stravu v hodnote 5,10 € s doplatkom zamestnanca 1,- € - paušálne aj za dni osobných prekážok a dovolenky
- príspevky dlhodobým zamestnancovm - pri pracovnom výročí, životom jubileu, odchode do dôchodku, narodení dieťata, sobáši

Záujemci môžu kontaktovať priamo vedúcu závodu Bajka Ing. Španitzovú na tel. č. 0905 986 657 alebo personálne odd. na 0905 696 643

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Okrem príslušného vodičského oprávnenia očakávame od úspešného kandidáta pracovitosť, tímového ducha a ochotu pracovať nadčasy a podávať pracovné výkony aj v stresovom období počas poľnohospodárskej sezóny

RWA Slovakia, spol. s.r.o. je členom skupiny, ktorá je združená okolo rakúskej obchodnej spoločnosti RWA Raiffeisen Ware Austria AG.

Sme popredným lídrom v oblasti poľnohospodárstva.

Najväčším slovenským predajcom osív s rozmanitým sortimentom a tuzemskou výrobou osív poľných plodín. Najdôležitejšími druhmi sú pre nás pšenica ozimná a jačmeň jarný.
V oblasti ochrany rastlín dodávame kompletný sortiment registrovaných prípravkov (herbicídy, fungicídy, insekticídy) a prípravkov určených na biologickú ochranu rastlín, špeciálne listové a kvapalné hnojivá.
Oddelenie hnojív ponúka riešenia pre všetky plodinové kultúry a alternatívy pre všetky typy hnojív.
Oddelenie agrokomodít sa zaoberá nákupom a predajom obilnín, olejnín v rámci Slovenska a EÚ a poskytovaním služieb. Zaoberáme sa aj presným poľnohospodárstvom a vzorkovaním pôdy.

Sme hrdí na naš sortiment a technológie, ale vieme, že za všetkým stoja naši ľudia, vďaka ktorým sme úspešní. Na Slovensku zamestnávame viac ako 130 zamestnancov a spolupracovníkov. Pridajte sa do nášho tímu a presvedčte sa sami.

Spoločnosť je držiteľom certifikátov DONAU SOJA, GMP+, ISCC, ISO 9001:2015, HACCP.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3462312  Megjelentetés dátuma: 17.6.2021  Alapbér (bruttó): 4,6 EUR/hod.