Projektový manažér

RV 3, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie vývoja a realizácie projektov v oblasti investičnej bytovej a nebytovej výstavby - rezidenčného a komerčného developmentu od momentu akvizície územia/projektu až do momentu kolaudácie a odovzdania do užívania vrátane záručného, pozáručného a popredajného zákazníckeho servisu
- Riadenie projektového tímu pri príprave, vývoji, stavebnej realizácii a predaji projektov
- Stanovenie základných cieľov projektu, ich neustále monitorovanie, aktualizovanie a zlepšovanie počas vývoja
- Zodpovednosť za celkové architektonické, technické, časové a ekonomické parametre projektov v priebehu vývoja
- Zodpovednosť za nastavenie, riadenie a dodržiavanie stanovených cieľov - celkových finančných, technických a časových parametrov výsledkov projektov
- Riadenie rizík
- Intenzívna spolupráca s akvizičným tímom
- Projekčný/architektonický a legislatívny vývoj projektu vrátane stavebno-technickej/predvýrobnej a výrobnej prípravy
- Zodpovednosť za riadenie a prípravu zmluvnej databázy s klientmi, dodávateľmi a subdodávateľmi jednotlivých komponentov a dielčích činností projektu
- Koordinácia predajných a marketingových aktivít
- Intenzívna spolupráca s realizačným tímom/výstavbou

- Zaujímavé a inšpiratívne projekty
- Atraktívny rozvojový program
- Prestížny lokálny zamestnávateľ
- Multisport karta
- Káva, čaj na pracovisku
- Stravné lístky
- Odborné a osobnostné vzdelávanie
- Firemné eventy a teambuildingy
- Parkovanie
- Služobný telefón, notebook
- Služobné auto
- Odmeny zo stavieb

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti s procesným riadením projektu (nastavovanie procesov, stanovenie priorít, zostavovanie harmonogramov)
- Skúsenosti s vedením, riadením, motivovaním tímu
- Organizačné a technické myslenie
- Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- Vysoké pracovné nasadenie, schopnosť zvládať záťažové situácie

Developerská a stavebná spoločnosť
ID: 3824155  Megjelentetés dátuma: 3.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2000 brutto