Technical sales/ Quotation Specialist

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac1400€ + bonusová zložka (dohodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovanie cenových ponúk do tendrov s vypracovaním príslušných podkladov s technickým zohľadnením.
Manažovanie prípravy technických podkladov a finančných aspektov. Tvorba a archivácia dokumentov a zaznamenávanie procesu vývoja ponúk.
Pravidelný reporting stavu ponuky a analýza príčin výsledku tendra (získaná zakazka aj prehratý tender).
Zodpovednosť za získavanie všetkých údajov potrebných k vypracovaniu ponuky (technické aj nákladové položky)
Udržiavanie kontaktov so zákazníkmi aj z dôvodu zistenia potrieb zákazníka a technická podpora obchodného manažéra na stretnutiach so zákazníkmi.
Včasné zabezpečenie podkladov a vstupov potrebných pri vypracovaní ponúk.
Indetifikácia potencionálnych rizík.
Znalosť procesu výroby kvôli správnemu výpočtu nákladov na výrobu produktu.
Plynulá komunikácia v anglickom jazyku.

Kariérny rozvoj v nemeckej spoločnosti.
Bonusová zložka bude určená na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou izolačného materiálu pre elektrotechnický priemysel z kompozitných materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-ukončené inžinierske štúdium v
elektrotechnickom odbore
-2-3 roky praxe v oblasti cenotvorby
-analytické myslenie
-vynikajúca interná aj externá komunikácia
-tvorba cenových návrhov a samotnej cenotvorby
-finančná a cenová gramotnosť

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3734735  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400 EUR/mesiac1400€ + bonusová zložka (dohodou)