Vedúci dopravy - garážmajster, čistá mzda od 900 do 1 400 €

RUNNEX, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
01.02.2020 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac+ ďalšie odmeny a ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád plánuješ, kombinuješ a riešiš situácie? Toto je práca pre Teba!

- správa vozového parku: 25 nákladných súprav a 10 osobných vozidiel
- organizácia práce vlastnej dielne a plánovanie servisov
- komunikácia s vodičmi pri plánovaní servisu
- administratívne spracovanie a evidencia opráv a údržby
- správa STK a EK
- preberanie vozidiel s vodičmi a správa preberacích protokolov k vozidlám
- komunikácia s dodávateľmi služieb / servisy
- pracovná doba od 8 do 17 hod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- vodičský preukaz sk. B, veľkou výhodou je sk. C a E
- komunikačné a organizačné schopnosti na vysokej úrovni
- flexibilnosť
- teoretické znalosti o fungovaní vozidla
- výhodou je technická zručnosť a schopnosť drobných manuálnych opráv
- ovládanie práce s PC výhodou

Dopravná spoločnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3573322  Megjelentetés dátuma: 19.12.2019  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac