Logo RULES architekti, s.r.o.

Senior architekt (so zameraním na architektúru)

RULES architekti, s.r.o.

Miesto práce
Klincová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kreslenie projektov menších mierok (rodinné domy)

-kreslenie projektov väčších mierok (obytné domy a sídliská)

-rodinné domy kreslíme vo všetkých stupňoch projektovej dokumentácie (DUR, SP, RP)

-väčšie mierky kreslíme na stupeň DUR a SP

-fajn kolektív

-flexibilná pracovná doba

-štýlové priestory

-adekvátne finančné ohodnotenie

-vlastné fitko

-súkromné sprchy, priestor na bicykle

Žiadosť o prácu si prosíme prostredníctvom emailu s CV, fotografiou a portfóliom prác (vrátane ukážok technických výkresov pre DUR, SP, RP) na [email protected]. Na dopyty, ktoré nebudú formálne a obsahovo spĺňať požiadavky inzerátu, nebudeme vedieť reagovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby a architektúra

Počet rokov praxe

2

Hľadáme architektov s reálnou praxou v odborných činnostiach vo všetkých fázach projektovej dokumentácie. Očakávame, že budeš vedieť komunikovať a samostatne riešiť úlohy. Za samozrejmosť považujeme znalosť aktuálnych kancelárskych, grafických a cad programov - robíme v sketchupe a autocade.

architektonický ateliér

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. arch. Rudolf Lesňák
Tel.: +421901774400
E-mail: poslať životopis
ID: 3679491  Megjelentetés dátuma: 19.4.2024  Alapbér (bruttó): 12 EUR/hod.