Senior architekt/ka so zameraním na interiéry

RULES architekti, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2022
1 200 - 2 400 EUR/mesiacPo určitom čase ponúkame odmeny z projektov, dovolenky, atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu, ktorá nám pomôže s interiérmi od návrhov, cez technické výkresy, kladačáky, elektro, nábytok, až po tvorbu rozpočtov. Prax a skúsenosti sú nevyhnutné.

Sme mladá, stále rastúca firma, v ktorej môžeš robiť to, čo Ti ide a čo Ťa baví. Máme vlastné priestory, ktoré sme urobili podľa seba a okrem predvádzania klientom slúžia na náš vlastný komfort. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, adekvátne ohodnotenie a napríklad aj vlastné fitko. Fungujeme viac ako kolektív než ako firma, sme flexibilní a vďaka tomu máš u nás možnosť veci meniť.

Ak už niekde robíš, ale máš pocit, že to nie je ono, pošli životopis s portfóliom. Máme toľko roboty, že ak sa chytíš, do roka máš vlastné realizácie. Hľadáme viac ľudí, tak kludne povedz aj známym :-)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

interiéry

Počet rokov praxe

2

V ateliéri si zakladáme na samostatnosti, preto hľadáme osobnosti, ktoré po zaučení zvládnu samostatné vedenie projektov. Očakávame, že budeš vedieť komunikovať a samostatne riešiť úlohy . Za samozrejmosť považujeme znalosť aktuálnych kancelárskych, grafických a cad programov - robíme v sketchupe a autocade. Rovnako očakávame zodpovednosť, presnosť, kreativitu a zmysel pre vkus a estetické cítenie.

architektonický ateliér

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3493954  Megjelentetés dátuma: 31.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac