Brusič - honovač (klasické kovo-obrábanie)

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
RUDOS RUŽOMBEROK, s.r.o., Ružomberok - Štiavnička
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 380 EUR/mesiacZákladná mzda 900 -1150 Eur je určená na základe reálnych skúseností kandidáta. Po zaškolení / samostatnosti + 20% odmeny za výkon + príplatky za kvalifikačnú maticu - výsledná mzda po zaučení 1100 - 1380 € /mesačne (6,50 - 8,20 €/hod)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho výrobného tímu - obrábanie kovov na klasických strojoch - brúska / honovačka a zámočnícke práce podľa potreby.

Rôznorodá a stabilná práca - vyrábame náhradné diely pre železničnú dopravu. Pre manuálne zručného človeka možnosť postupného zaškolenia do konvenčného obrábania kovov.

Práca na 1 zmenu (ranná), výhľadovo 2 zmeny (ranná - poobedná), možnosť nadčasov.

Práca v príjemnom, modernom, čistom prostredí a dobrom kolektíve.

Príspevok na stravu nad rámec zákona
Príspevok pri životných udalostiach
Príspevok na regeneráciu
Vitamínový balíček

Firma organizuje pravidelne firemné a turistické akcie, kapustnicu a iné aktivity. Poskytuje pravidelné odborné a osobnostné školenia.

Pre dlhoročných zamestnancov poskytuje dovolenku nad rámec zákona.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis. Vybraní uchádzači budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- skúsenosť s obrábaním kovov vítaná no nie je podmienkou (možnosť komplet zaučenia)
- schopnosti pracovať na detailoch
- precíznosť a samostatnosť
- základy čítania technických výkresov a náčrtkov
- meranie existujúcich súčiastok a robenie jednoduchých náčrtkov

Spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o. vznikla v roku 1996. Z malej firmy sme sa rozrástli na stredne veľkú spoločnosť, ktorá rozšírila svoje aktivity o obchodnú činnosť.

Naším poslaním je byť flexibilným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti koľajových vozidiel, stlačeného vzduchu, hydro-eko systémov a strojárskej výrobe. V rámci nášho portfólia sa snažíme poskytnúť klientovi komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, vypracovanie návrhov, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.

Aktuálne máme v našej spoločnosti viac ako 80 stálych zamestnancov a ďalších spolupracovníkov. Našou snahou je byť spoľahlivým obchodným partnerom s čo najlepšími produktami a službami pre našich zákazníkov aj vďaka neustálym investíciám do priestorov, zariadení a informačného systému.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 586908  Megjelentetés dátuma: 9.1.2024  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac